سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰     ساعت :  ۱۴:۱۷

عرضه 50 هزار تن کنسانتره گل‌گهر


شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، یکشنبه نهم خرداد ماه، ۵۰ هزار تن کنسانتره سنگ‌آهن را در رینگ صنعتی بورس کالای ایران عرضه  کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»،  یکشنبه نهم خرداد ماه، شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر ۵۰ هزار تن کنسانتره سنگ‌آهن را به قیمت ۲۴ هزار و ۵۰۰ ریال به ازای هر کیلوگرم در بورس کالای ایران عرضه کرد. حداقل عرضه این شرکت پنج هزار تن و حداقل خرید نیز پنج هزار تن در نظر گرفته شده است. نوع قرارداد نقدی و نوع تسویه نیز به صورت نقدی تعیین شده است.

مشخصات کالا نیز fe:66.5±۰٫۵-S:1.2-feo:+22% با دانه‌بندی میانگین ۵۰۰ میکرون است. در صورت حمل هر محموله کنستانتره با عیار آهن بیشتر از ۶۶٫۵ درصد به ازای هر درصد افزایش عیار آهن ۵ درصد نسبت به قیمت واحد فروش قطعی کنستانتره مندرج دراین اطلاعیه اضافه می‌شود. در صورت حمل هر محموله کنستانتره با عیار آهن کمترا ز ۶۶ درصد به میزان هر درصدی کاهش عیار آهن به همان نسبت درصد از قیمت واحد فروش قطعی کنسانتره مندرج در این اطلاعیه کسر شده و از صورت‌حساب نهایی کسر و به حساب مطالبات خریدار منظور می‌شود. حداکثر محصول قابل تحویل در هر روز برای هر مشتری دو هزار تن و حداقل مقدار خرید پنج هزار تن است. تاریخ تحویل محصول ۱۲ خرداد ماه تعیین شده است.

اخبار

شرکت معدنی و صنعتی گل گهر،کنستانتره،سنگ آهن،بورس کالا،شرکت تجلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


یک + 7 =