رقم سرمایه گذاری شرکت تجلی توسعه معادن و فلزات در صنایع بورسی و غیربورسی به ۵.۸ هزار میلیارد تومان رسید و ارزش پرتفوی بورسی ۹.۷ میلیارد تومان بیشتر شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت تجلی توسعه معادن و فلزات با سرمایه 6.2 هزار میلیارد تومانی، گزارش عملکرد اولین ماه سال مالی جاری را منتشر کرد.

بر اساس این گزارش، بهای تمام شده سرمایه گذاری “تجلی” در دوره فروردین در صنایع استخراج کانه های فلزی، فراورده های نفتی، کک و سوخت هسته ای و فلزات اساسی حاضر در بورس بالغ بر 1.2 هزار میلیارد تومان بود. ارزش این پرتفوی 9.7 میلیارد تومان از ابتدای دوره بیشتر شد و به 1.18 هزار میلیارد تومان رسید.

همچنین بهای تمام شده سرمایه گذاری در صنایع استخراج زغال سنگ، استخراج کانه های فلزی، استخراج سایر معادن، ساخت محصولات فلزی، پیمانکاری صنعتی، حمل و نقل، انبارداری و ارتباطات و سایر فعالیت های خارج از بورس بالغ بر 4.5 هزار میلیارد تومان بود که جمع بهای تمام شده سرمایه گذاری های بورسی و غیر بورسی به 5.8 هزار میلیارد تومان رسید.

این شرکت پروژه محور از واگذاری 3.9 میلیون سهم شرکت صبا نور و 150 و 2 هزار سهم شرکت آهن و فولاد ارفع و حق تقدم سرمایه گذاری پرتو تابان معادن و فلزات بالغ بر 147.8 میلیون تومان سود شناسایی کرد. میزان کل مبلغ واگذاری ها و خریداری سهام هم بالغ بر 3.5 میلیارد و 200 هزار تومان بود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


هشت − 4 =