مسائل و مشکلات 9 منطقه ویژه اقتصادی تحت مسئولیت سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در دیدار معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با مشاور رئیس‌جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی بررسی شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از شاتا، علی رسولیان در دیدار با حمید رضا مومنی که در محل دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی برگزار شد، گزارشی از آخرین وضعیت 9 منطقه ویژه اقتصادی تحت مسئولیت شرکت‌های استانی این سازمان ارائه کرد.

در این نشست همچنین مسائل و مشکلات مناطق ویژه اقتصادی تحت مسئولیت 9 شرکت استانی تابعه سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران ازجمله تسریع در تصویب طرح جامع و صدور پروانه بهره‌برداری مناطق ویژه اقتصادی یزد، ازنای لرستان، بجنورد خراسان شمالی، جهان آباد همدان و بانه کردستان مورد بررسی قرار گرفت.

همچنین مدیر مناطق ویژه اقتصادی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در این دیدار به ارائه گزارشی از تکالیف قانونی این سازمان به منظور احداث و بهره برداری از 9 منطقه ویژه اقتصادی تحت مسئولیت شرکت‌های استانی تابعه و راهکارهای رفع مشکلات مطروحه پرداخت.

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی نیز در این نشست به منظور تسهیل و رفع موانع احداث، بهره‌برداری و استقرار سرمایه‌گذاران صنعتی و رونق تولید و اشتغال در مناطق ویژه اقتصادی مذکور دستورات لازم را صادر کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


× 1 = شش