میزان سرمایه گذاری شرکت تجلی توسعه معادن و فلزات در صنایع بورسی و غیربورسی به ۵.۴ هزار میلیارد تومان رسید و ۱۴ میلیارد تومان سود از واگذاری سهام شناسایی کرد.

به گزارش می‌متالز، شرکت تجلی توسعه معادن و فلزات با سرمایه ۶.۲ هزار میلیارد تومانی، عملکرد ششمین ماه سال مالی جاری را منتشر کرد.

بر اساس این گزارش، بهای تمام شده سرمایه گذاری “تجلی” در دوره شهریور در صنایع استخراج کانه‌های فلزی، تجارت عمده فروشی به جز وسایل نقلیه موتور، فلزات اساسی و سایر صنایع حاضر در بورس بالغ بر ۱.۱ هزار میلیارد تومان بود.

همچنین بهای تمام شده سرمایه گذاری در صنایع استخراج زغال سنگ، استخراج کانه‌های فلزی، استخراج سایر معادن، ساخت محصولات فلزی، پیمانکاری صنعتی، حمل و نقل، انبارداری و ارتباطات و سایر فعالیت‌های خارج از بورس بالغ بر ۴.۳ هزار میلیارد تومان بود که جمع بهای تمام شده سرمایه گذاری‌های بورسی و غیر بورسی به ۵.۴ هزار میلیارد تومان رسید.

این شرکت پروژه محور از واگذاری بیش از ۱۷۹.۶ هزار، ۲.۲ و ۷۴.۲ میلیون سهم دو شرکت صبا نور و سنگ آهن گهر زمین و سایر شرکت‌های بورسی و بیش از ۷۲.۲، ۲۶.۳، ۲۳، ۱۶ و ۴.۸ میلیون سهم در ﺻﻨﺪوق ﺳﺮﻣﺎﻳﻪ گذاری سپر ﺳﺮﻣﺎﻳﻪ ﺑﯿﺪار، ﻧﻮع دوم کارا، ﺻﻨﺪوق ﺳﺮﻣﺎﻳﻪ گذاری اﻓﺮا ﻧﻤﺎد پایدار، صندوق سرمایه گذاری یاقوت آگاه و صندوق سرمایه گذاری اعتماد داریک بالغ بر ۱۴ میلیارد تومان سود شناسایی کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


4 + نُه =