مدیر مجتمع طرح‌های اکتشافی و معدنی سیستان و بلوچستان گفت: صورت جلسه تحویل زمین جهت انجام سرمایه گذاری به منظور اکتشاف تکمیلی، تجهیز و بهره برداری از معدن مس و طلای جانجا توسط نمایندگان کنسرسیوم برنده مزایده امضا و مبادله شد.

 جلسه تحویل موضوع قرارداد انجام سرمایه گذاری به منظور اکتشاف تکمیلی، تجهیز، آماده سازی بهره برداری از معدن مس و طلای جانجا و احداث و بهره برداری از کارخانه تولید کنسانتره مس با ظرفیت سالیانه حداقل ۱۳۰هزارتن کنسانتره و محصولات جانبی دیگر، همراه با بازدید از محل موضوع قرارداد توسط نمایندگان کنسرسیوم برنده مزایده متشکل از شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات، شرکت معدنی و صنعتی گل گهر، شرکت معدنی و صنعتی چادرملو، شرکت سنگ آهن گهر زمین، شرکت سرمایه گذاری توسعه صنایع و معادن غدیر و شرکت تجلی توسعه معادن و فلزات بود، انجام و صورتجلسه تحویل زمین امضا و مبادله شد.

مصطفی مولوی زرندی مدیر مجتمع طرح‌های اکتشافی و معدنی سیستان و بلوچستان با بیان این مطلب گفت: با شروع فعالیت معدن مس و طلای جانجا و اهداف پیش روی ایمپاسکو، می‌توان به استان سیستان و بلوچستان به عنوان گنجینه‌ای از ذخایر معدنی کشور توجه ویژه داشت.

وی در ادامه افزود: با احداث کارخانه تولید کنسانتره مس و به دنبال آن ایجاد صنایع پایین دست، فرصت‌های شغلی جدیدی ایجاد خواهد شد و شاهد رونق اقتصادی، توسعه و تحول این منطقه خواهیم بود.

مولوی خاطر نشان کرد: در حال حاضر نیز شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران و مجتمع طرح‌های اکتشافی و معدنی سیستان و بلوچستان در راستای انجام رسالت خود که اکتشاف و معرفی معادن مستعد و به حداقل رساندن ریسک در حوزه معدن برای ورود سرمایه گذاران به این عرصه می‌باشد، برروی پهنه‌ها و محدوده‌ها، عملیات اکتشاف انجام داده و آینده‌ای روشن در انتظار مردم این استان است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


× سه = 21